Haberler

Haberler

Soru ve Görüşleriniz
Lütfen bizimle iletişime geçiniz!
Tel: + 90 212 320 23 60 - 61
Fax: + 90 212 320 23 62
İletişim MTS
MTS Sensor Hannover Messe 2013 Fuarında

Hannover Messe 2013 ‘ ün  bu yıl ana temas   "Integrated Industry"   Bunun anlamı endüstri dünyası  giderek daha fazla bilgiyi gerçek zamanlı olara  paylaşır hale gelmiştir.. MTS Sensor Technology bu amaca uygun yeni “ ProfiNet interface Temposonics® R-Series Sensorü geliştirmiş ve satışa sunmuştur. Bu sensör ayrıca  “ProfiNet IO Industrial EtherNet”  standardınıda desteklemektedir.

Temposonics R-Serisi Sensörler  artık  ProfiNet  çıkışlı.

Yeni  Temposonics®  ProfiNet-Interface  çıkışlı  sensörler sahada gerçek zamanlı Ethernet otomasyonu ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün olarak piysaya çıkmıştır. MTS ye özel bir Ethernet Switch teknolojisi  bize Ethernet teknolojisinin tüm imkanlarını sensörlerimizde  kullanılabilir hale getirmiştir. Ethernet satandardının tüm gereksinimini karşılamayı garantileyen karmaşık uygulamalarda kullanım kolaylığı sağlamıştır.

Temposonics E-Serisi Embedded sensörler

Yeni  Temposonics® E-serisi paslanmaz gövdeli ve basınç dayanımlı sensör borusuyla  küçük ve  mafsallı hidrolik silindirlerde kullanım olanağı sunmaktadır.

Flexible ( RF) sensörler içi Alüminyum profil 20m boy

MTS Sensor Technologie 20 m boya kadar flexible sensörleri taşıma ve depolama maliyetlerinini düşürmek amacıyla üretmektedir. Bu sensörleri sahada montajı kolay hale getirmek için modüler parçalı alüminyum profil üretimi tamalamış ve piyasaya vermiştir. Kullanım boyuna göre sipariş edilip kolayca montajı yapılıp kullanılabilmektedir.

Yeni Ürün Temposonics A-Seriesi sensör “Lineer Enkoder”

Yeni  Temposonics® A-Series lineer enkoder tamamen benzersiz mutlak pozisyon sensörü ile temassız incremental çıkışlı lineer encoderi bir araya getiren teknolojidir. Bu sensör servö sürücülerde geri besleme sinyali olarak kullanılabilir hale gelmiştir. Lineer enkoder posisyon değişimini  (TTL, 1 Vss) ve hız bilgisini sağlayarak mükemmel pozisyonlama olanağı sunar.

 

Hannover Messe 2013

Halle 9, Booth 68

MTS Sensor  Hannover Messe 2013  Fuarında