MTS Sensors, yeni bir adla köklerine geri dönecek: Temposonics

12 Ağustos 2021

 
Şirketin başarı anahtarını ve temel teknolojisini yansıtan MTS Sensors, yeni bir adla köklerine geri dönecek: Temposonics.
 
7 Nisan 2021'de yüksek teknolojili ara bağlantı, anten ve sensör çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısı Amphenol (NYSE: APH), MTS Systems Corporation'ı satın alma işlemini tamamlayarak MTS Sensörlerini Amphenol ailesine dahil etti. Amphenol Başkanı ve CEO'su R. Adam Norwitt, “Şirketlerimizin yüksek düzeyde tamamlayıcı sensör ürün portföylerinin birleşik gücü ve genişliği, müşterilerimize birden fazla son pazarda genişletilmiş bir dizi yenilikçi teknoloji sunmamıza olanak sağlayacak. Elektronik devriminin uzun vadeli büyüme potansiyelinden daha fazla yararlanırken, Amphenol ve MTS Sensörlerinin ortak güçlerinin yarattığı yeni fırsatları dört gözle bekliyoruz.”
 
Temposonics, magnetostrictive algılama teknolojileri ve çözümlerinde endüstri lideri olarak tanınmaktadır. Pratik bilgi birikimi ile bağlantılı üstün kalite sunmak, müşterilerimizin en yüksek üretkenliği ve başarıyı elde etmelerini sağlar. Amphenol'ün desteğiyle Temposonics, endüstriyel, mobil hidrolik ve proses teknolojisi alanlarındaki ölçüm görevleri için sürekli olarak yeni çözümler sağlayan sensör sistemlerinin sürekli araştırma, geliştirme ve üretimine kendini adamıştır.
 
7 Haziran'dan itibaren geçerli olmak üzere, Cary'deki (NC, ABD) MTS Sensors görevini Temposonics, LLC altında ve Lüdenscheid'deki (Almanya) işletme Temposonics GmbH & Co.KG altında işletilecek.Magnetostrictive pozisyon sensörlerinde dünya liderinin yeni adı ve logosu aşağıdaki gibidir:
 
 
Temposonics, üstün bölgesel desteğe odaklanarak küresel müşterilerimize hizmet veren dünya çapında 443 çalışana sahiptir. Ekip olarak Temposonics, işimizin büyümesindeki bu sonraki adım için heyecanlı.
 
 
Temposonics Hakkında
 
Temposonics, algılama teknolojileri ve çözümlerinde endüstri lideri olarak tanınmaktadır. Bu sensörler, gelişmiş otomasyon ve güvenlikle ilgili uygulamalarda hassas ve dinamik pozisyon ve hız ölçümüne izin verir. Çok yönlü ve sürekli artan ürün portföyü ile Temposonics, performansı optimize etmek ve arıza sürelerini azaltmak için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışır.
 
Amphenol Hakkında
 
Amphenol Corporation, elektrik, elektronik ve fiber optik konektörler ve ara bağlantı sistemleri, antenler, sensörler ve sensör tabanlı ürünler ile koaksiyel ve yüksek hızlı özel kablo konusunda dünyanın en büyük tasarımcıları, üreticileri ve pazarlamacılarından biridir. Amphenol Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya ve Afrika'daki tesislerinde ürünlerini tasarlar, üretir ve monte eder ve ürünlerini kendi küresel satış gücü, bağımsız temsilcileri ve küresel bir elektronik distribütör ağı aracılığıyla satar. Amphenol, otomotiv, geniş bant iletişim, ticari havacılık, endüstriyel, bilgi teknolojisi ve veri iletişim, askeri, mobil cihazlar ve mobil ağlar dahil olmak üzere ara bağlantı pazarının yüksek büyüme alanlarında lider olarak çeşitlendirilmiş bir varlığa sahiptir.