Sıvı Seviyesi Uygulamaları için Transmitterler

Sıvı seviyesi uygulamalarına daha yakından baktıktan sonra, tanklar ve diğer depolama tesisleri ile uğraşırken ne tür zorluklarla karşılaşılması gerektiğini görebiliriz:
 
Proses sıcaklıkları
Proses Basıncı
Kimyasal Uyumluluk
Tank Yüksekliği
Uyumluluk
Tehlikeli Alan Konumu
Sıhhi Gereksinimler
 
Spesifikasyonlar tanımlandıktan sonra MTS, seviye vericilerimizin son kullanıcıların uygulamasına uygunluğunu onaylamak ve doğru seviye vericisini tanımlamak için kırk yılı aşkın seviye ölçüm deneyimimizi kullanabilir. MTS, mekanik ambalajı tankın mekaniğine ve tank içindeki sürece uyacak şekilde uyarlayarak farklı uygulamalar için özel olarak tasarlanmış seviye transmiterlerine sahiptir.
 
Tank SLAYER, dökme depolama tankları için tasarlanmıştır ve 22 m'nin üzerindeki montaj yüksekliklerine sahip tankları ölçebilir. RefineME seviye vericisi, birden fazla yapı malzemesi (Paslanmaz Çelik, Hastelloy C, Teflon) ve çoklu proses bağlantıları (NPT, ANSI flanş, DIN flanş) ile hemen hemen her proses uygulaması için çok yönlüdür. SoClean seviye vericisi, İlaç veya Yiyecek ve İçecek endüstrilerinde bulunan sıhhi uygulamalar için hijyenik bağlantılarla tasarlanmıştır. BÖLMELİ seviye vericisi, bir manyetik seviye göstergesi üzerine harici olarak monte edilmek üzere tasarlanmıştır.
 
MTS ayrıca, son kullanıcı tarafından makine dili protokollerine ihtiyaç duyulduğunda veya son kullanıcının herhangi bir özel onay gerektirmediğinde seviye ölçümü için RH, EH ve TH gibi konum sensörlerimizi kullanır. Bu tür uygulamalar, hidrolik rezervuar tanklarını içerir.  
 
Seviye ölçümlerini tanımlarken karşılaşabileceğiniz çok daha fazla ve farklı uygulama vardır. Bu gereksinimleri anlamak, kullanıcıların ilgili uygulamalar için doğru sıvı seviyesi vericilerini seçmesini sağlar. Tam genel bakış burada bulunabilir ve doğru sensörü nasıl seçeceğiniz konusunda hala emin değilseniz veya daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, doğrudan bizden bilgi talep edebilirsiniz .