Hafif Endüstriyel Uygulamalar için Pozisyon Sensörleri

 
Hafif sanayi sektörüne yakından baktığımızda, ince mekanikler ve makinelerle uğraşırken karşılaşılması gereken steril odalar, çevresel koşullar ve daha fazlası gibi zorlukları görebiliriz.
 
İnce mekanikler ve aletler genellikle tıbbi uygulamalarda operasyonlar veya teşhis araçları için kullanılır. Hastalara daha iyi bakılmasına yardımcı olurlar çünkü ameliyathanede yatakları kaldırmaya veya ince aletlerle yardımcı olurlar.
 
Bu, ince mekaniğin uygulandığı örneklerden sadece bir tanesidir, ancak size bu alanlarda çalışırken karşılaşabileceğiniz zorlukların iyi bir resmini verir. Bu gereksinimleri dikkate alarak, kullanıcıların ilgili hafif endüstriyel uygulamalar için doğru Temposonics ® Pozisyon sensörlerini seçmelerine olanak tanır .
 
 
Pozisyon sensörleri bir mobil uygulamaya kurulduklarında ne yapıyor?
 
Tıp sektörüne bakıldığında, Magnetostrictive Pozisyon sensörleri, örneğin hastaların tekrar hareket etmesini desteklemek için yaşlı insanlar için hareketlilik araçları veya rehabilitasyon makineleri ile yardımcı olabilir. Yüksek hassasiyetli ölçüm desteğine sahip sensörler, örneğin yatak başlıkları için ince hidrolik silindirlerin kontrolü.
 
 
Makineniz için hangi sensörün doğru olduğuna nasıl karar verirsiniz?
 
Hafif endüstriyel uygulama için hangi pozisyon sensörünün doğru olduğuna nasıl karar verilirse, makinenizi, sensörün karşılaması gereken talepleri, sektörünüzün çalıştığı olası onayları veya standartları bilmeniz gerekir. Bu bilgilerle, hafif endüstriyel uygulamalar için özel konum sensörlerimiz arasından "sizin" sensörünüzü seçmek kolaydır. Tam genel bakış burada  bulunabilir ve doğru sensörü nasıl seçeceğiniz konusunda hala emin değilseniz veya daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız,  doğrudan bizden bilgi talep edebilirsiniz  .